Z důvodu zavedení spotřební daně z náplní do elektronických cigaret a zvýšení cen surovin určených k jejich výrobě jsme se rozhodli ukončit ke dni 25. 3. 2024 naší činnost. 
Děkujeme všem zákazníkům, kteří u nás po dlouhá léta nakupovali. 

Menu

S námi víte, co kouříte!

Jsme český výrobce náplní
do elektronických cigaret, tzv. e-cigaret.

Naše výrobky jsou na trhu již od roku 2012.

Náplně pro vás mícháme vždy čerstvé,
takže dobu zrání si regulujete sami!

ochutnejte naše e-liquidy v poměru 60% PG a 40% VG
vyrábíme 37 příchutí - tabákové, ovocné a speciální
garantujeme stabilní kvalitu i špičkovou chuť
nabízíme 5 intenzit nikotinu, u tabákových 6
používáme jen vysoce kvalitní složky od českých a německých dodavatelů
splňujeme přísné požadavky české i EU legislativy 

 

O jednotlivých složkách našich e-liquidů:

   Propylenglykol (PG) – je základní složkou e-liquidů, u kterých je nositelem chuti. Jedná se o organicky čistou látku, která se jako zvlhčovadlo využívá v různých odvětvích, například i v potravinářství. Používá se také například při výrobě zubních past, ústních vod, nápojů, tabákových výrobků atp.

   Glycerin (VG) – v e-liquidu tato organicky čistá látka zajišťuje tvorbu dýmu. V potravinářství se používá jako přísada pro úpravu nápojů a vín, jako sladidlo např. ve šlehačkách, jako změkčovadlo želé bonbónů a jiných cukrovinek.

   Potravinářská aromata – jedná se vždy o patentovanou směs přírodních i syntetických látek určených k aromatizaci, tedy k vytváření čichových a chuťových vjemů. Jsou široce využívány v potravinářském průmyslu, v nápojích, zmrzlinách, cukrovinkách atp.

   Destilovaná voda vlivem destilace je bežná voda zbavena rozpuštěných minerálů. Používá se všude tam, kde je třeba neutrální vody bez příměsí a rozpuštěných látek.

   Nikotin – je látka extrahovaná z tabákových listů. Má stimulační a uvolňující účinky. Je návyková. E- liquidy jsou rozděleny do skupin dle obsahu nikotinu 0 – 20 mg/ml. E-liguidy označené jako 0 mg neobsahují nikotin.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka, nebudu moci e-shop používat).